شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

فیلم اصغر فرهادی در کشور عزیزمان ایران اکران عمومی می‌شود؟

اصغر فرهادی خرداد ماه و در نخستین نمایش فیلمش در جشنواره‌ی «کن» گفته بود:«همچنان اولویت من ساخت فیلم در کشور عزیزمان ایران است و فیلم‌هایم را نیز تا جایی که بشو..

ادامه مطلب

برچسب‌هایی که جیب شما را خالی می‌کند

دستم می رود روی کتاب و برش می دارم، روی برچسب قیمت برچسب دیگری چسبانده شده است و روی آن نوشته شده است بود 35 هزار تومان. کتاب بعدی را برمی دارم و آن ه..

ادامه مطلب

واکنش رشیدپور عذرخواهی هادی حجازی‌فر

رضا رشیدپور در برنامه هفت در تصویر العمل به عذرخواهی هادی حجازی فر گفت: من از هادی حجازی فر عزیز خیلی خیلی ممنونم که دیروز با مناعت طبع روی خط تلفن..

ادامه مطلب

بازیگرانی که از خِیر دستمزدهای نجومی گذشتند

بازیگری شغلی است که درآمد بسیار خوبی دارد و بازیگران جهت پوشیدن لباس هایی خاص و بازی کردن نقش هایی در روی صحنه میلیون ها دلار دستمزد می گیرند. ولی پول ه..

ادامه مطلب

سرنوشت نامعلوم فیلم توقیفی عبدالرضا کاهانی

تهیه‌کننده «ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا» تاکید کرد مذاکرات با کمیته بازبینی فیلم‌های توقیفی انجام شده است ولی نتیجه آن نهایی و مشخص نشده است.  سر..

ادامه مطلب

در حاشیه دلخوری بهروز غریب‌پور از حسین علیزاده

حسین علیزاده در نامه‌ای به بهروز غریب‌پور گفت: دوست عزیز؛ اینجانب همواره قدردان شما بوده‌ام و امید که نظر شخصى مرا به‌عنوان بى‌احترامى به هنر و شایستگى خو..

ادامه مطلب

درآمد ۳۷۰ میلیون دلاری ترکیه از صادرات سریال

درآمد حاصل از صادارات سریال‌های تلویزیونی ترکیه در سال ۲۰۱۷ به بیش از ۳۷۰ میلیون دلار خواهد رسید. درآمد ۳۷۰ میلیون دلاری ترکیه از صادرات سریال ..

ادامه مطلب

گروه رستاک عاشقانه‌های مناطق کشور عزیزمان ایران را طنین‌انداز کرد

در کنسرت تابستانی گروه موسیقی رستاک ضمن اجرای عاشقانه‌های مناطق متفاوت ایران، وحید اسدالهی نوازنده پیشکسوت ساز ناقاره روی صحنه برج میلاد حاضر شد. ..

ادامه مطلب

تصویر ، خبری که محمد بحرانی راجع به جناب‌ خان تکذیب کرد

محمد بحرانی صدا پیشه «جناب خان» در خندوانه اینستاگرامش با تکذیب خبری از خودش و این عروسک به روز کرد. خبری که محمد بحرانی راجع به جناب خان..

ادامه مطلب

شاهکار صداوسیمای ما!

40 درصد کارمندان، خارج از ظرفیت استخدام شده است اند؛ در واقع با توجه به آمار رسمی انجمن بهره وری از تناسب جمعیت با تعداد کارمند؛ نیمی از کارمندان صدا و سی..

ادامه مطلب