شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

محرک حوادث دی ماه فقط شبکه‌های مجازی نبودند/ مردم ناراضی‎اند ، عماد افروغ

عماد افروغ، جامعه شناس راجع به نقش شبکه های مجازی در اعتراضات دی ماه سال ۹۶ گفت: به هرحال شبکه های مجازی به عنوان یک شبکه اطلاع رسانی می توانند نقش ..

ادامه مطلب

واکنش محسن هاشمی به شایعه کناره گیری نجفی

رئیس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه شایعات روزهای اخیر در بعضی شبکه های مجازی مبنی بر کناره گیری نجفی از سمت شهردار پایتخت ک..

ادامه مطلب

ملکشاهی به علت اعتراض نمی‌خواهد گزارش دیدار از اوین را ارائه دهد / حسن نوروزی

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی اظهارداشت: باید اداره زندان را به آزادگان و کسانی که خودشان سال‌ها تحمل زندان کردند، بسپارند. زندانی‌های سیاسی وقت طاغوت و یا جبهه ..

ادامه مطلب

دست اصلاح‌طلبان جهت معرفی کاندیدای ریاست‌جمهوری از سایر جریان‌ها پُرتر است

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: تحلیل‌ها در مورد یک تصویر نشان می‌دهد عرصه سیاسی کشور دچار بی‌مایگی شده است است و فضای گمانه‌زنی و تبلیغاتی بر فضای سیاسی و..

ادامه مطلب

علیزاده هم قائم‌مقام شد ، ابقای کدخدایی در سمت سخنگویی، آیت‌الله جنتی بازهم دبیر شورای نگهبان شد

تسنیم نوشت:عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به جلسه امروز(چهارشنبه 28 تیر) این شورا، گفت: در این جلسه گزینش اعضای هیئت رئیسه شورای نگهب..

ادامه مطلب

اخبار انتشار یافته در مورد کابینه دولت دوازدهم گمانه‌زنی و بعضا با اهدافی خاص است / امیری

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: اخبار و گزارش‌هایی که در بعضی رسانه‌ها و اینترنت راجع به کابینه تازه و وزیران پیشنهادی مطرح می‌شود، فعلا گمانه‌زنی اس..

ادامه مطلب

حمله موشکی به مقرّ فرماندهی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه ، سپ

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در د..

ادامه مطلب

روایت نماینده‌ای که با تروریست‌ها در اتفاق مجلس درگیر شد

کوروش کرم‌پور حقیقی نماینده ای است که امروز در جریان اتفاق تیراندازی مجلس با تروریست‌ها درگیر شده است است که ضمن شرح این اتفاق گفت که نشانه تروریست‌ها ورود به ص ..

ادامه مطلب

مداحان حامی قالیباف بعد از اطلاع از حضور رئیسی، به مجلس نیامدند ، حضور رئیسی در مراسم سعید حدادیان

حجت الاسلام رئیسی در مراسم مداحی سعید حدادیان به مناسب شب میلاد حضرت علی اکبر (ع) به صورت غیرمنتظره حضور پیدا کرد. حضور رئیسی در مراسم سعید..

ادامه مطلب

عملکرد دولت روحانی در جهت گفتمان اصلاحات بود / برجام، عزت و مقبولیت آورد ، عارف

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر بخواهیم به طور طبیعی عملکرد خودمان را بررسی کنیم ما در دهه ۹۰ براساس اخلاق و عقلانیت و ترجیح منافع ملی..

ادامه مطلب