شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

اگر کشور عزیزمان ایران فعالیت هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی تهدیدآمیز، گفت اگر کشور عزیزمان ایران برنامه هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود. ترامپ: اگر کشور..

ادامه مطلب

مجامع بین المللی دربرابر تجاوزات صهیونیستها بی تفاوت نباشند / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: از مجامع بین المللی می خواهیم در قبال تجاوز آشکار صهیونیست ها به پایگاه هوایی «تی ۴» در حمص سوریه بی تفاوت نباشند. ..

ادامه مطلب

باید کشور عزیزمان ایران را مانند پیش از توافق هسته‌ای تحت فشار قرار دهیم / بلژیک

وزیر خارجه بلژیک در بروکسل در اظهاراتی ضد ایرانی گفت: باید اطمینان یابیم که کشور عزیزمان ایران در زمینه های اقدامتش در منطقه و برنامه موشکی تحت فشار قرار می گیر..

ادامه مطلب

ادعای رژیم صهیونیستی راجع به دانش موشکی کشور عزیزمان ایران

در ادامه ادعاهای بی‌اساس مقامات صهیونیستی، سخنگوی ارتش این رژیم نیز مدعی شد که کشور عزیزمان ایران در حال ایجاد کارگاه‌های ساخت موشک در لبنان است. ..

ادامه مطلب

آمادگی مشروط آلمان جهت همکاری با روحانی

وزیر خارجه آلمان تصریح کرد که خبر ما این است که ما آماده همکاری با دولت تازه آقای حسن روحانی هستیم ولی ما انتظار داریم که کشور عزیزمان ایران احساس مسئول..

ادامه مطلب

فرانسه شهادت مرزبانان ایرانی را تسلیت گفت

وزارت امور خارجه فرانسه با صدور یک بیانیه، شهادت گروهی از مرزبانان ایرانی به دست تروریست ها را به ملت کشور عزیزمان ایران و خانواده قربانیان این اتفاق تسلیت گفت. ..

ادامه مطلب

دولت ترامپ تا ارایه گزارش ۹۰ روزه به برجام پایبند می‌ماند / مارک تونر

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد دولت دونالد ترامپ تا وقت ارائه گزارش ۹۰ روزه بعدی، به برجام پایبند خواهد ماند. مارک تونر: دولت ترامپ تا ارایه..

ادامه مطلب