شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

تصویر ، او در یک لحظه کیف‌قاپی می‌کرد ، قرقی پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام پلیس افتاد

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری سارق و کیف قاپ حرفه‌ای که از غفلت شهروندان در خیابان‌ها و معابر سوء استفاده و در یک لحظه اقدام به دزدی می‌کرد، خبر داد.  ..

ادامه مطلب

ماجرای دختر 25ساله‌ای که به امید ازدواج با مرد 48ساله، با او رابطه نامشروع داشت

دختر 25 ساله ای به همراه مادرش وارد کلانتری شد تا راز ارتباط مخفیانه با صاحبکارش را فاش کند. ماجرای دختر 25ساله ای که به امید ازدواج با مرد..

ادامه مطلب

حمله سگ هار به ۴ دانش‌آموز

سگ هار در دو روستای نهاوند ۵ نفر را زخمی گرد، ۴ نفر از این افراد دانش آموز بودند. حمله سگ هار به ۴ دانش آموز عبارات مهم : انتقال ..

ادامه مطلب

عکس) + کشته شدن جوان ایرانی در شلیک پلیس آمریکا (

جوانی ایرانی – آمریکایی که در ویرجینیا از ناحیه سر نشانه سه گلوله پلیس آمریکا قرار گرفته بود، دوشنبه شب در بیمارستان جان باخت. کشته شدن ..

ادامه مطلب

دستگیری مردی که آمار دزدی در پایتخت کشور عزیزمان ایران را زیاد کردن داد

معاون مبارزه با دزدی وسایط نقلیه ماشین پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای داخل ماشین با ده‌ها فقره دزدی در پایتخت کشور عز..

ادامه مطلب

وکیل قلابی جهت لغو حکم قصاص ، یک میلیاردتومان کلاهبرداری کرد

مرد شیاد که تحت عنوان قاضی با سابقه و وکیل با نفوذ دادگستری به بهانه آزادی زندانیان، از خانواده‌های آنها کلاهبرداری میلیاردی می‌کرد به وسیله مأموران پلی..

ادامه مطلب

دستگیری عاملان شهادت مامور پلیس در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی که با عوض کردن هویت در ارتفاعات جنوب استان زندگی می‌کردند، در عملیات غ..

ادامه مطلب

زورگیران خشن پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتادند

چهار زورگیر خشن غرب و شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران که زیر 18 سال سن داشتند، بعد از دهها زورگیری با ترساندن سلاح سرد، شناسایی و دستگیر شدند. ..

ادامه مطلب