شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

«احمد عراقچی» معاون ارزی بانك مركزی بركنار شد

احمد عراقچی معاون ارزی بانك مركزی، در حالی که کمتر از یک سال از انتصاب او به این سمت می گذرد، بركنار شد. «احمد عراقچی» معاون ارزی بانك مركز..

ادامه مطلب

جزئیات زیاد کردن قیمت آب شرب شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران

طبق تصمیم اخیر مسئولان مربوطه، قیمت مصرفی آب بر روی هر قبض، به میزان ۱۰۰۰ تومان در هر ماه جهت پایین شهر نشینان و ۲۰۰۰ تومان در هر ماه جهت بالای شهر ..

ادامه مطلب

قیمت‌ها در بازار طلا کاهشی شد

رییس اتحادیه طلا و جواهر از کم کردن نسبی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: سکه دو میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و هر یک مثقال طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۷ ه..

ادامه مطلب

دولت از زندگی اقتصادی مردم حفاظت می‌کند / ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تمام بدنه اجرایی دولت، از زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم حفاظت می‌کنند.  ..

ادامه مطلب

تورم فروردین ماه ۹.۲ درصد محاسبه شد

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به فروردین‌ماه ۱۳۹۷ نسبت به دوازده ماه منتهی به فروردین‌ماه ۱۳۹۶ معادل ۹.۲ درصد است.  تورم فروردین ماه ۹.۲ درصد محاسبه..

ادامه مطلب

جدول + کم کردن قیمت سکه و ارز در بازار آزاد

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۴۸۶ هزار و هر دلار ۴ هزار و ۵۷۴ تومان به فروش رسید.  کم کردن قیمت سکه و ارز در بازار آز..

ادامه مطلب

مبنای زیاد کردن عوارض خروج از کشور بازدارندگی است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: مبنای زیاد کردن عوارض خروج از کشور در بودجه 97 درآمدزایی نیست بلکه بازدارندگی است. مبنای زیاد کردن ع..

ادامه مطلب

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

خانه‌های با متراژ ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، هر ماهه بیشترین سهم از معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است می‌دهند.  ..

ادامه مطلب

آینده بنزین به کجا می‌رسد؟

درحالی که مطابق قانون هدفمندی یارانه ها دولت اجازه زیاد کردن قیمت حامل های انرژی را دارد،اما از سال 94 تاکنون تصمیمی جهت عوض کردن قیمت حامل های انرژی ا..

ادامه مطلب

برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می‌زنند / آخوندی

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که قیمت ساخت مسکن مهر باعث شد بعضی سازندگان از پایداری بنا بزنند، گفت: در سر پل ذهاب، ۵۶۰ واحد آسیب‌ دیده که به نظر می‌رسد هر ..

ادامه مطلب