شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

محرک حوادث دی ماه فقط شبکه‌های مجازی نبودند/ مردم ناراضی‎اند ، عماد افروغ

عماد افروغ، جامعه شناس راجع به نقش شبکه های مجازی در اعتراضات دی ماه سال ۹۶ گفت: به هرحال شبکه های مجازی به عنوان یک شبکه اطلاع رسانی می توانند نقش ..

ادامه مطلب

باید کشور عزیزمان ایران را مانند پیش از توافق هسته‌ای تحت فشار قرار دهیم / بلژیک

وزیر خارجه بلژیک در بروکسل در اظهاراتی ضد ایرانی گفت: باید اطمینان یابیم که کشور عزیزمان ایران در زمینه های اقدامتش در منطقه و برنامه موشکی تحت فشار قرار می گیر..

ادامه مطلب

شمارش معکوس جهت دعوت محبوب‌ترین مسعود به تیم‌ملی!

مسعود شجاعی اگر اتفاق نادر جدیدی نیفتد تا ساعاتی دیگر به تیم ملی فوتبال بر می گردد. شمارش معکوس جهت دعوت محبوب ترین مسعود به تیم ملی! ع..

ادامه مطلب

باورتان می‌شود این عکس‌ها به فاصله یک روز گرفته شده‌اند

وقتی به تصویرهای زیر نگاه کنید، به مشکل می‌توانید باور کنید که چنین خیابان‌های بتنی و ساختمان‌های فلزی محکمی می‌توانند در یک چشم به هم زدن، از هم بپاشند، ..

ادامه مطلب

صعود تاتنهام به رده سوم با درخشش ستاره کره‌ای

تیم فوتبال تاتنهام با غلبه بر هادرسفیلد به رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس افزایش کرد. صعود تاتنهام به رده سوم با درخشش ستاره کره ای عبار..

ادامه مطلب

ترامپ و رژیم غذایی جدیدش

گزارش شده است که مدیر جمهوری آمریکا در بخشی از رژیم غذایی جدیدش، میزان استفاده از غذاهای آماده را کم کرده است.  ترامپ و رژیم غذایی جدیدش ..

ادامه مطلب

تشخیص آسیب عصبی دیابت تنها با نگاه به چشم

محققان دانشگاه سوئدی جهت تشخیص آسیب‌های عصبی ناشی از دیابت نوع 2 یک روش تشخیص تازه شناسایی کرده‌اند.  تشخیص آسیب عصبی دیابت تنها با ن..

ادامه مطلب