شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

ترامپ دوباره صدای نمایندگان هر دو حزب آمریکا را درآورد

رهبران جمهوری‌خواه و بعضی نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا تصمیم ترامپ جهت عفو کلانتر آریزونا را که به جرم سرپیچی از حکم دادگاه مجرم آشنا شده است بود، زیر پر..

ادامه مطلب

در حاشیه دلخوری بهروز غریب‌پور از حسین علیزاده

حسین علیزاده در نامه‌ای به بهروز غریب‌پور گفت: دوست عزیز؛ اینجانب همواره قدردان شما بوده‌ام و امید که نظر شخصى مرا به‌عنوان بى‌احترامى به هنر و شایستگى خو..

ادامه مطلب

رئیس تازه ارتش کره جنوبی همسایه شمالی را ترساندن کرد

رئیس تازه ستاد یکسان ارتش کره جنوبی اعلام کرد، در حالی که سطح تهدیدها در این شبه جزیره زیاد از هر وقت دیگری جدی هست، بر سازماندهی ” موضع دفاعی همه جا..

ادامه مطلب

در این شهرهای کشور عزیزمان ایران قیمت بیکاری نزدیک به صفر است

چه کسی باور می‌کند که در گوشه و کنار کشورمان شهرستان‌هایی هستند که قیمت بیکاری در آنها آن‌قدر پایین است که گاهی به صفر هم می‌رسد؟ در این ..

ادامه مطلب

درآمد ۳۷۰ میلیون دلاری ترکیه از صادرات سریال

درآمد حاصل از صادارات سریال‌های تلویزیونی ترکیه در سال ۲۰۱۷ به بیش از ۳۷۰ میلیون دلار خواهد رسید. درآمد ۳۷۰ میلیون دلاری ترکیه از صادرات سریال ..

ادامه مطلب

به حضور غیرقانونی آمریکا و ترکیه در خاک سوریه آخر می‌دهیم / مشاور اسد

مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد اعلام کرد همانطور که تروریسم را درهم شکستیم به حضور غیرقانونی هر طرفی بر روی خاکمان چه آمریکا و چه ترکیه آخر خواهیم داد...

ادامه مطلب

احتمال برخورد نظامی کوچک چین با هند ، ارتش چین به هند هشدار داد

یک فرمانده نظامی چین در حالیکه بعضی کارشناسان از احتمال عملیات نظامی چین علیه هند خبر می دهند،از هند خواست تا جهت جلوگیری از برخورد نظامی نیروهای خو..

ادامه مطلب

خوش‌بینی بازار به زیاد کردن قیمت طلای جهانی

گزارش اشتغال قوی‌تر از حد انتظار آمریکا که جمعه منتشر شد، باعث شد اشتیاق کوتاه مدت جهت طلا فروکش کند ولی کارشناسان و سرمایه گذارانی را که در نظرسنجی ه..

ادامه مطلب

حل معمای خورشیدی 40 ساله به وسیله فیزیکدانان ناسا

دانشمندان امواج گرانشی را در خورشید کشف کرده‌اند که به حل معمای حرکت ماده در هسته این ستاره کمک خواهد کرد.  حل معمای خورشیدی 40 ساله..

ادامه مطلب