شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

باران در ۷ استان کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در ۷ استان کشور از وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد. باران در ۷ استان کشور..

ادامه مطلب

به ای‌اف‌سی شکایت کردند! , خنجر کاوه و آندو در سینه استقلال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دو بازیکن سابق تیم استقلال به علت طلبی که از این کلوب داشتند به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کردند. خنجر کاو..

ادامه مطلب

پرسپولیس عالی بود ، مرا وارد حاشیه نکنید

سرپرست کلوب پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با تأکید بر اینکه همچنان مدیر این کلوب هست، گفت: الان وقت خوش حالی است و مرا وارد حاشیه نکنید. مرا..

ادامه مطلب

بشار رسن مصدوم شد , خبر بد جهت پرسپولیس

بازیکن عراقی مورد علاقه پرسپولیس در دیدار برابر افغانستان بعد از آنکه گلزنی کرد دچار مصدومیت شد.  خبر بد جهت پرسپولیس؛ بشار رسن مصدوم شد ..

ادامه مطلب

علیزاده هم قائم‌مقام شد ، ابقای کدخدایی در سمت سخنگویی، آیت‌الله جنتی بازهم دبیر شورای نگهبان شد

تسنیم نوشت:عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به جلسه امروز(چهارشنبه 28 تیر) این شورا، گفت: در این جلسه گزینش اعضای هیئت رئیسه شورای نگهب..

ادامه مطلب

اخبار انتشار یافته در مورد کابینه دولت دوازدهم گمانه‌زنی و بعضا با اهدافی خاص است / امیری

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: اخبار و گزارش‌هایی که در بعضی رسانه‌ها و اینترنت راجع به کابینه تازه و وزیران پیشنهادی مطرح می‌شود، فعلا گمانه‌زنی اس..

ادامه مطلب

تصویر ، خبری که محمد بحرانی راجع به جناب‌ خان تکذیب کرد

محمد بحرانی صدا پیشه «جناب خان» در خندوانه اینستاگرامش با تکذیب خبری از خودش و این عروسک به روز کرد. خبری که محمد بحرانی راجع به جناب خان..

ادامه مطلب