شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

عملکرد دولت روحانی در جهت گفتمان اصلاحات بود / برجام، عزت و مقبولیت آورد ، عارف

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر بخواهیم به طور طبیعی عملکرد خودمان را بررسی کنیم ما در دهه ۹۰ براساس اخلاق و عقلانیت و ترجیح منافع ملی..

ادامه مطلب

قالیباف روی هوا می گوید «4درصد» و «96 درصد» تا جهت مردم دشمن فرضی ایجاد کند / کرباسچی

آقای قالیباف با توجه به تجربه‌ای که در دو دوره انتخابات گذشته به خصوص در دوره قبل که با آقای روحانی رو در رو شده است بود داشته، خود را از قبل جهت چنین ب..

ادامه مطلب

فرانسه شهادت مرزبانان ایرانی را تسلیت گفت

وزارت امور خارجه فرانسه با صدور یک بیانیه، شهادت گروهی از مرزبانان ایرانی به دست تروریست ها را به ملت کشور عزیزمان ایران و خانواده قربانیان این اتفاق تسلیت گفت. ..

ادامه مطلب

پیامبری که جهت همه رحمت بود/ به مؤمنین سخت نگرفت و کافرین هم همواره به عدل او ایمان داشتند , روحانی

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، رییس جمهور در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با حضرت آیت‎الله خامنه ای رهبر معظم ان..

ادامه مطلب

پرداخت پاداش بازنشستگان در چند روز آینده/ تصمیم جدیدی در مورد تعطیلی پنجشنبه‌ه

فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش دولت یازدهم در گفت وگو با ایلنا با اشاره به پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: به دنبال آن هس..

ادامه مطلب

دولت ترامپ تا ارایه گزارش ۹۰ روزه به برجام پایبند می‌ماند / مارک تونر

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد دولت دونالد ترامپ تا وقت ارائه گزارش ۹۰ روزه بعدی، به برجام پایبند خواهد ماند. مارک تونر: دولت ترامپ تا ارایه..

ادامه مطلب

زورگیران خشن پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتادند

چهار زورگیر خشن غرب و شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران که زیر 18 سال سن داشتند، بعد از دهها زورگیری با ترساندن سلاح سرد، شناسایی و دستگیر شدند. ..

ادامه مطلب

عکس+ سند درگیری امید ابراهیمی با بازیکن تراکتورسازی

امید ابراهیمی هافبک ملی پوش و متعصب استقلال آخرهای بازی روز گذشته تیمش برابر تراکتورسازی و بعد از دریافت گل در دقایق نهایی با بازیکن جوان حریف درگیر و به شدت عص ..

ادامه مطلب