شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران شایسته احترام است و باید آنها را جدی بگیریم / راموس

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی در گروهی سخت با تیم های اسپانیا قهرمان سابق جهان، پرتغال قهرمان اروپا و مراکش ه

کشور عزیزمان ایران شایسته احترام است و باید آنها را جدی بگیریم / راموس

راموس: کشور عزیزمان ایران شایسته احترام است و باید آنها را جدی بگیریم

عبارات مهم : ایران

مدافع با تجربه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا به نیکی از تیم ملی کشور عزیزمان ایران یاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی در گروهی سخت با تیم های اسپانیا قهرمان سابق جهان، پرتغال قهرمان اروپا و مراکش هم گروه شده است است و در نخستین دیدار برابر نماینده آفریقا دیدار می کند.

کشور عزیزمان ایران شایسته احترام است و باید آنها را جدی بگیریم / راموس

سرخیو راموس یکی از ستاره های تیم ملی اسپانیا راجع به حضور در این گروه گفت: ما پرتغال، قهرمانان اروپا را داریم و آنها یکی از نیرومند ترین تیم ها هستند. ولی ما همه حریفانمان را جدی می گیریم. کشور عزیزمان ایران و مراکش شایسته احترام هستند، آنها با شایستگی به این مسابقه ها راه یافته اند و به همین خاطر ما باید آنها را جدی بگیریم. در بازی اول با پرتغال بازی داریم که بازی مشکل جهت ما است با این حال می خواهیم برنده این دیدار شویم تا در ادامه و در بازی های بعدی با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم. پرتغال تیم خیلی خوبی است و کریستیانو رونالدو را دارد که تعیین کننده است ولی آنها فقط به رونالدو خلاصه نمی شوند و تیم خیلی خوبی دارند.

او در ادامه گفت: ما به خوبی می دانیم جام جهانی رویدادی بزرگ است و موفقیت در آن بسیار سخت است ولی تمام تلاش خودمان را جهت موفقیت به کار خواهیم بست. ما در انتخابی جام جهانی به خوبی عمل کرددیم و توانستیم نتیجه های خوبی به دست بیاوریم. شرایط تیم ملی اسپانیا خوب است و بازیکنان خوبی را نیز در ترکیب خود داریم. ما از الان جهت رسیدن به موفقیت در این دوره تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی در گروهی سخت با تیم های اسپانیا قهرمان سابق جهان، پرتغال قهرمان اروپا و مراکش ه

سرخیو راموس در بازی دوستانه ماه آینده تیم ملی اسپانیا که برابر آلمان خواهد بود می تواند جهت ۱۵۰ بار جهت تیم ملی کشورش به میدان برود که به همین خاطر بازی خاس جهت راموس محسوب می شود.

واژه های کلیدی: ایران | پرتغال | پرتغال | اسپانیا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs