شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اگر کشور عزیزمان ایران فعالیت هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی تهدیدآمیز، گفت اگر کشور عزیزمان ایران برنامه هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود.

اگر کشور عزیزمان ایران فعالیت هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود / ترامپ

ترامپ: اگر کشور عزیزمان ایران فعالیت هسته ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می شود

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی تهدیدآمیز، گفت اگر کشور عزیزمان ایران برنامه هسته ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می شود.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا روز چهارشنبه بار دیگر اظهاراتی تهدیدآمیز علیه کشور عزیزمان ایران مطرح و به پایتخت کشور عزیزمان ایران توصیه کرده برنامه هسته ای خود را احیا نکند.

اگر کشور عزیزمان ایران فعالیت هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود / ترامپ

وی که در نشست کابینه آمریکا صحبت می کرد، در پاسخ به اینکه تصویر العمل آمریکا به احتمال بازگشت برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران به اوضاع پیش از برجام، گفت: «خواهند دید، خواهند دید. فکر می کنم نباید چنین کاری کنند. به کشور عزیزمان ایران توصیه می کنم که برنامه هسته ای خود را شروع نکنند، قویا به آن ها توصیه می کنم این کار را نکنند. اگر این کار را انجام دهند، تبعات بسیار وخیمی خواهد داشت.»

ترامپ افزود: «ببینید که در خاورمیانه چه خبر هست، در سوریه، در یمن و در تمام مناطق فقط خونریزی و فوت هست. نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق بیافتد. ما یک توافق بسیار وحشتناک را لغو کردیم که هرگز نباید منعقد می شد. بعضی از قدرتمندترین تحریم هایی را که تاکنون علیه یک کشور اعمال کرده ایم، اعمال خواهیم کرد. [این تحریم ها] خیلی سریع اجرایی خواهند شد.»

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی تهدیدآمیز، گفت اگر کشور عزیزمان ایران برنامه هسته‌ای خود را شروع کند، با تبعات وخیمی مواجه می‌شود.

رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه این تحریم ها آماده اعمال هستند، گفت: «نمی توانیم اجازه دهیم که یک توافق به دنیا لطمه بزند. این توافقی است که به دنیا لطمه می زند، نه ایالات متحده. و قطعا دیروز دیدید که “بنیامین نتانیاهو” [نخست وزیر رژیم صهیونیستی] برخاست و در حمایت از آنچه انجام دادیم صحبت کرد.»

وی ادامه داد: «بعضی از سناتورها را دیده ام که می گویند که نباید این کار را می کردی، بعضی از سناتورهای دموکرات. ولی این را از صمیم قلب نمی گویند، آن ها هم [با توافق] مسئله داشتند، به عنوان نمونه “چاک شومر”، او کاملا مخالف این توافق بود و علیه آن رأی داد. او بر سر این توافق با [باراک] اوباما جنگید، آن وقت بر سر این توافق کارشان به جنگ و دعوا کشید. او می خواهد از اسرائیل محافظت کند و می داند که این توافق جهت اسرائیل و جهت خاورمیانه بسیار بد هست. ولی می دانم که او علیه این توافق رأی داد، ولی حالا می گوید که او نباید از توافق خارج می شد. شاید هم نظرش عوض کردن کرده، ولی توافق فقط بدتر شده است است.»

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | برنامه | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs