شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری عاملان شهادت مامور پلیس در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی که با عوض کردن هویت در ارتفاعات جنوب استان زندگی می‌کردند، در عملیات غافلگیر

دستگیری عاملان شهادت مامور پلیس در سیستان و بلوچستان

عبارات مهم : انتظامی

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی که با عوض کردن هویت در ارتفاعات جنوب استان زندگی می کردند، در عملیات غافلگیرانه کاراگاهان پلیس خبر داد.

سردار حسین رحیمی در گفت و گو با میزان گفت: در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه سال نود و پنج، ماموران پاسگاه انتظامی «آشار» شهرستان مهرستان بعد از شناسایی یک باند مسلح مواد مخدر با آن ها درگیر می شوند که دراین عملیات بعد از کشف ۵۸۹ کیلو تریاک استوار دوم صادق امیری زاده به وسیله قاچاقچیان به شهادت می رسد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سوداگران فوت در این درگیری با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه متواری شده است بودند، افزود: با توجه به اینکه هویت قاچاقچیان به وسیله پلیس شناسایی شده است بود در همان ساعت اولیه تلاش های گسترده تیم های اطلاعاتی و یگان های عملیاتی پلیس جهت دستگیری ضاربان شروع شد.

دستگیری عاملان شهادت مامور پلیس در سیستان و بلوچستان

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح بعد ازاین درگیری با عوض کردن مداوم محل سکونت و استفاده از هویت جعلی و زندگی در ارتفاعات شهرستان های مهرستان، ایرانشهر و سرباز خود را مخفی کرده بودند.

سردار رحیمی در ادامه اظهار داشت: بعد از ماه ها کارها فنی و تخصصی گسترده، آخرین محل تردد دو ضارب مهم این اتفاق در شهرستان چابهار به وسیله کاراگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی شد که بامداد امروز در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی که با عوض کردن هویت در ارتفاعات جنوب استان زندگی می‌کردند، در عملیات غافلگیر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه متهمان دارای سوابق کیفری بودند، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی به شهادت رساندن این مامور پلیس اعتراف کردند.

واژه های کلیدی: انتظامی | دستگیری | قاچاقچیان | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی | سیستان و بلوچستان | فرمانده انتظامی استان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs