شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت‌ها در بازار طلا کاهشی شد

رییس اتحادیه طلا و جواهر از کم کردن نسبی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: سکه دو میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و هر یک مثقال طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۷ هزار و ۱۲۷ تو

قیمت‌ها در بازار طلا کاهشی شد

قیمت ها در بازار طلا کاهشی شد

عبارات مهم : بازار

رییس اتحادیه طلا و جواهر از کم کردن نسبی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: سکه دو میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و هر یک مثقال طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۷ هزار و ۱۲۷ تومان رسیده است.

ابراهیم محمدولی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: گرچه قیمت طلا و سکه طی روزهای اخیر با کم کردن همراه بوده است ولی اوضاع کسب و کار مصنوعات در این بازار مناسب نیست و رونق چندانی نگرفته است.

قیمت‌ها در بازار طلا کاهشی شد

وی افزودَ: قیمت طلا در روزهای گذشته افت نسبی داشته که البته چندان چشمگیر نیست، آیا که به عنوان مثال یک مثقال طلای ۱۷ عیار در روز یکشنبه ۱۷ تیرماه بیش از یک میلیون و ۱۳ هزار تومان قیمت داشته که امروز به یک میلیون و ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده هست. همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار نیز با همین میزان افت یک میلیون و ۷۷ هزار و ۱۲۷ تومان معامله می شود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کم کردن قیمت مواجه شد و ۲۳۳ هزار و ۷۳۶ تومان فروخته شد که امیدواریم با کم کردن زیاد قیمت و ایجاد ثبات در آینده نزدیک، آرامش به این بازار برگردد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر از کم کردن نسبی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: سکه دو میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و هر یک مثقال طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۷ هزار و ۱۲۷ تو

محمدولی در خصوص قیمت سکه نیز توضیح داد که امروز سکه در انواع خود با کم کردن قیمت مواجه شد؛ به گونه ای که سکه طرح قدیم دو میلیون و ۶۱۱ هزار تومان، سکه طرح تازه دو میلیون و ۸۳۴ هزار تومان، نیم سکه یک میلیون و ۳۶۶ هزار تومان، ربع سکه ۷۰۶ هزار تومان و سکه گرمی ۳۹۶ هزار تومان معامله شد.

وی با اشاره به کم کردن قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی از ۱۲۵۵ دلار و ۵۵ سنت در روز ۱۷ تیرماه به ۱۲۵۳ دلار و ۸۰ سنت در امروز گفت: همه فعالان بازار طلا و سکه امیدوارند که آرامش به این بازار برگردد و قیمت طلا و سکه بدون حباب به قیمت منطقی ارزش برگردد که تولیدکنندگان و عرضه کنندگان بتوانند فعالیت خود را در فضا و شرایط عالی از سر بگیرند.

واژه های کلیدی: بازار | جواهر | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs