شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

خانه‌های با متراژ ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، هر ماهه بیشترین سهم از معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است می‌دهند. 

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

بازار داغ منزل های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

عبارات مهم : ایران

خانه های با متراژ ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، هر ماهه بیشترین سهم از معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است می دهند.

به گزارش ایسنا، از یکم تا بیست و دوم دی ماه امسال ۱۶۴۶ مورد خرید و فروش منزل های ۶۰ تا ۷۰ متر در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ثبت رسیده هست. این نوع واحدها معمولا بیشترین تقاضا را در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دارند. در آذرماه امسال ۱۴.۳ درصد از معاملات شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به این سطح زیربنا بود. آذرماه پارسال هم واحدهای مسکونی ۶۰ تا ۷۰ متر ۱۵ درصد از خرید و فروش را در بر گرفتند که بالاترین رتبه در معاملات محسوب می شد.

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

خانه های ۶۰ تا ۷۰ متر با توجه به شاخصه در استطاعت غالب خانواده های تهرانی، ارزان قیمت بودن و مصرف پایین انرژی نسبت به واحدهای بزرگ تر، معمولا هر ماهه بیشترین اقبال را در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دارند و در تمام ماه ها سهم میانگین ۱۵ درصد از کل معاملات را به خود تخصیص داده شده است می دهند.

در آذرماه ۱۳۹۶ توزیع فراوانی تعداد واحدهای مسکونی معامله شده است بر حسب سطح زیربنا نشان می دهد بعد از واحدهای ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، واحدهای ۷۰ تا ۸۰ متر و ۵۰ تا ۶۰ متر به ترتیب با سهم های ۱۳.۲ و ۱۲.۹ درصدی در رتبه های بعدی قرار دارند. در مجموع در این ماه واحدهای مسکونی با سطح زیربنای کمتر از ۸۰ متر مربع ۴۹.۴ درصد از معاملات انجام شده است را به خود تخصیص داده شده است دادند. این رقم در آذرماه سال قبل ۵۱.۵ درصد از کل معاملات بود.

خانه‌های با متراژ ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، هر ماهه بیشترین سهم از معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است می‌دهند. 

هم چنین آذرماه امسال آپارتمانهای ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان از رتبه اول در تعداد معاملات به رتبه سوم تنزل کردند. سال گذشته بیشترین تقاضا در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت خرید منزل های ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان بود. آذر امسال این رتبه از آن واحدهای ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان شد. بررسیها از علت این عوض کردن به زیاد کردن ۱۵ درصدی قیمت نقطه به نقطه مسکن و رشد تدریجی توان تقاضای مصرفی می رسد.

افت ۴۲ درصدی تقاضا جهت خرید منزل های ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان در تهران، جدا از آنکه نشان می دهد به علت زیاد کردن میانگین قیمت مسکن، جمعیت غالب به سمت منزل های با ارزش بالاتر سوق یافته اند، حاکی از آن است که مالکان واحدهای مسکونی کوچک و ارزان اقدام به تبدیل به احسن کردن منزل های خود کرده اند. این نشانه از رشد معاملات در مناطق دارای سرانه خدماتی مناسب نیز قابل مشاهده است.

در آذرماه امسال تعداد معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۱۷.۸ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۵۰.۲ درصد زیاد کردن نشان داد. میانگین قیمت مسکن نیز جهت نخستین بار با عبور از ۵ میلیون تومان به میانگین ۵ میلیون ۹۰ هزار تومان رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۴.۹ درصد رشد نشان می دهد

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs