شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

تورم فروردین ماه ۹.۲ درصد محاسبه شد

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به فروردین‌ماه ۱۳۹۷ نسبت به دوازده ماه منتهی به فروردین‌ماه ۱۳۹۶ معادل ۹.۲ درصد است.  تورم فروردین ماه ۹.۲ درصد محاسبه..

ادامه مطلب

جدول + کم کردن قیمت سکه و ارز در بازار آزاد

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۴۸۶ هزار و هر دلار ۴ هزار و ۵۷۴ تومان به فروش رسید.  کم کردن قیمت سکه و ارز در بازار آز..

ادامه مطلب

مبنای زیاد کردن عوارض خروج از کشور بازدارندگی است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: مبنای زیاد کردن عوارض خروج از کشور در بودجه 97 درآمدزایی نیست بلکه بازدارندگی است. مبنای زیاد کردن ع..

ادامه مطلب

بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت

خانه‌های با متراژ ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، هر ماهه بیشترین سهم از معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است می‌دهند.  ..

ادامه مطلب

آینده بنزین به کجا می‌رسد؟

درحالی که مطابق قانون هدفمندی یارانه ها دولت اجازه زیاد کردن قیمت حامل های انرژی را دارد،اما از سال 94 تاکنون تصمیمی جهت عوض کردن قیمت حامل های انرژی ا..

ادامه مطلب

برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می‌زنند / آخوندی

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که قیمت ساخت مسکن مهر باعث شد بعضی سازندگان از پایداری بنا بزنند، گفت: در سر پل ذهاب، ۵۶۰ واحد آسیب‌ دیده که به نظر می‌رسد هر ..

ادامه مطلب

فعالیت صندوق تثبیت بازار سرمایه شروع شد

وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد:صندوق تثبیت بازار سرمایه با تصویب چارچوب کلی فعالیت و نحوه استفاده از منابع، آیین نامه‏ ها و بودجه به وسیله هیات..

ادامه مطلب

خوش‌بینی بازار به زیاد کردن قیمت طلای جهانی

گزارش اشتغال قوی‌تر از حد انتظار آمریکا که جمعه منتشر شد، باعث شد اشتیاق کوتاه مدت جهت طلا فروکش کند ولی کارشناسان و سرمایه گذارانی را که در نظرسنجی ه..

ادامه مطلب

آن‌هایی که وعده یارانه ۱۵۰ هزار تومانی می‌دهند، گنج پیدا کرده‌اند!

ایسنا به نقل از مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نوشت: آن هایی که وعده یارانه ۱۵۰ هزار تومانی می دهند، گنج پیدا کرده اند. آن ..

ادامه مطلب

چه کسانی پورشه‌ها را جای پول نفت وارد کردند؟

دوبرابر کردن درآمد مردم و ایجاد 5 میلیون شغل همگی شعارهای قشنگی است،به شرط آنکه بتوان آن را اجرا کرد.تجربه جهانی نشان می دهد که اقتصادهای دولت هرگز موفق ن..

ادامه مطلب