شستشو بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی

شستشو: بازیکن استقلال اینستاگرام تراکتورسازی امید ابراهیمی

گت بلاگز اخبار اجتماعی فردا، کیفیت آب پایتخت کشور عزیزمان ایران تضمین می‌شود

طرح ارتقای کیفیت آب شرب جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

فردا، کیفیت آب پایتخت کشور عزیزمان ایران تضمین می‌شود

فردا، کیفیت آب پایتخت کشور عزیزمان ایران تضمین می شود

عبارات مهم : ایران

طرح ارتقای کیفیت آب شرب جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول مدیر جمهوری به بهره برداری می رسد.

ایسنا نوشت:این طرح بخشی از طرح رینگ آب رسانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران (پروژه قمر بنی هاشم) و مشمول بر دو قسمت شرقی و غربی است که قسمت شرقی آن با اجرای شش کیلومتر خط انتقال و ساخت دو مخزن ذخیره، آب سد ماملو را جهت ارتقای آب شرب جنوب شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران به مناطق جنوب بزرگراه بعثت و شهرک های مسعودیه، افسریه، مسگرآباد، سلیمانیه و … انتقال یافته می کند.

فردا، کیفیت آب پایتخت کشور عزیزمان ایران تضمین می‌شود

بخش غربی این طرح نیز آب تصفیه منزل دوم پایتخت کشور عزیزمان ایران را با یک خط انتقال به طول ۲۰ کیلومتر به مناطق جنوب غربی پایتخت کشور عزیزمان ایران می رساند.

با اجرای این طرح علاوه بر تحقق ضرورت های پدافندی و اتصال سامانه های آب رسانی غرب و شرق تهران، بیش از ۳.۵ میلیون نفر از ساکنان جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران از آب سطحی تصفیه شده است برخوردار می شوند.

طرح ارتقای کیفیت آب شرب جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

در جریان افتتاح این طرح، ۲۷ پروژه آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعتباری افزون بر ۳۰۰۰میلیارد ریال در قالب حفر چاه، احداث خطوط انتقال، ایستگاه های پمپاژ، تله متری، بازسازی شبکه و توسعه خطوط لوله آب و فاضلاب و راه اندازی انشعاب های فاضلاب نیز به بهره برداری می رسد.

اعتبار انجام این طرح ۲۰۰۰ میلیارد ریال بوده است.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | فاضلاب | اخبار اجتماعی


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs